استودیو معماری روایت

نام دفتر طراحی: استودیو معماری روایت Narrative Architecture Studio
مؤسسان: مرجان کریمی- محمد ترکش
سال تأسیس دفتر: 1395

مانیفست شرکت:
• تاریخچه
مرجان کریمی و محمد ترکش هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، مشغول به کار بوده و پس از سال‌ها ممارست در دفاتر معماری، پروژه‌های مختلف، تحقیق و پژوهش در زمینه‌های مختلف معماری دفتر مستقل خود را تحت عنوان، استودیو معماری روایت در سال 1395 در شیراز افتتاح کردند.
• انتخاب نام
کلمه استودیو، از این‌ جهت برگزیده‌شده است که در اینجا علاوه‌بر طراحی معماری فضاهای مختلف، برای هر پروژه مختص آن فضا؛ مبلمان و لوازم جانبی طراحی و ساخته می‌شوند تا طراحی معماری فضا با وسایل و تجهیزات مورد استفاده در آن، یکپارچه بوده و همگی از یک الگو تبعیت کنند.
کلمه‌ی روایت، از این‌ جهت برگزیده‌شده است که هر پروژه دارای روایتی مستقل است که در وجود آن نهفته است و معمار روایتگر ساختار وجودی فضاست.
• رویکرد معماری
با رویکرد تلفیق معماری ایرانی و معماری مدرن، پس از کنکاش در هر پروژه، روایتی از خلق فضایی داشته که هویت ساختاری آن را در زمان اکنون بازتعریف نماید.
با هدف احیای هویت‌ها بدون تقلید بلکه با کنکاش روح معماری ایرانی و تلفیق آن با معماری امروز، درصدد خلق آثاری با حس و حال سیال برای پاسخ به نیازهای امروز و فردا است.
• رویکرد سازمانی
ایجاد یک گروه گسترده، متشکل از مهندسین و هنرمندان مختلف برای انجام پروژه‌ها در عرصه‎ی هنر و معماری به‌صورت کار تیمی مشترک.
به‌کارگیری دانش، مدل‌سازی اطلاعات ساخت (BIM) در پروژه‌ها برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه.
همکاری با مهندسین معماری با گرایش‌های مختلف با هدف ارتقاء سطح کیفی.

آثار استودیو معماری روایت

مطب دندان‌پزشکی داستان

راه‌های ارتباطی

آدرس دفتر: شیراز، خیابان مشیر فاطمی، کوچه 7، پلاک 10، واحد 1
وب‌سایت دفتر: www.Narrative-studio.com
ایمیل دفتر: info@.Narrative-studio.com
تلفن دفتر: 071-32342834
اینستاگرام: Narrative_studio

آتلیه مشیر