آرکا طرح کارا

نام دفتر طراحی: آرکا طرح کارا
مؤسسان: مازیار بهرامی مدیر عامل و نگین بهرامی رییس هیات مدیره
سال تأسیس دفتر: 1398

مانیفست شرکت:

فعالیت گروه معماری آرکا از سال 1385 آغاز گردیده است. گروه معماری آرکا با مدیریت آقای مهندس مازیار بهرامی دارنده‌ی مدرک فوق لیسانس از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و خانم مهندس نگین بهرامی دارنده مدرک فوق لیسانس از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات با بهره‌گیری از معماران جوان سعی بر آن دارد تا پروژه‌هایی با معماری خاص برای کارفرمایان طراحی و اجرا کند. از جمله مواردی که در طراحی پروژه‌ها به آن توجه گردیده است قیمت مناسب و ایجاد فرم و بنایی متفاوت برای هر پروژه می‌باشد.

دفتر گروه معماری آرکا تاکنون موفق به طراحی و اجرای بیش از 100 پروژه شامل پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری، هتل، مجموعه ورزشی، ساختمان‌های بلندمرتبه چند منظوره و بسیاری دیگر گردیده است که این امر با بهره‌گیری از مهندسین جوان و با تجربه باعث به وجود آمدن پروژه‌های خاص شده است.

از جمله فعالیت‌های حرفه‌ای گروه معماری آرکا شرکت در مسابقات مختلف معماری و معماری داخلی در ایران می‌باشد، که از آنها می‌توان به چند پروژه منتخب اشاره کرد:

طرح منتخب شهرداری منطقه 8 تهران در سال 1396،طرح تقدیر شده مسابقه معماری داخلی سال 1393، طرح منتخب معمار سال 1392، طرح منتخب معمار سال 1390، طرح منتخب شهرداری منطقه 7 در سال 1390، طرح منتخب معمار سال 1387، طرح منتخب معمار سال 1386 و طرح منتخب معمار سال 1385. همچنین عضو گروه طراحان منتخب پارک فن‌آوری‌های ریاست جمهوری در پردیس بومهن.

آثار آرکا طرح کارا

فروشگاه شش‌ضلعی‌ها

کافه هریک

راه‌های ارتباطی

آدرس دفتر: تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، شهرک نفت، کوچه پنجم، پلاک 12
وبسایت دفتر: www.archaco.com
ایمیل دفتر: Maziarbahrami59@yahoo.com
تلفن دفتر: 02144845013
اینستاگرام شرکت: maziarbahrami59